به روز رسانی سایت دوستی ها

به درخواست کاربران، سایت دوستی ها با به روز رسانی ساختار و ظاهر سایت خود، در پی ارائه خدمات بهتر به کاربران خود می باشد.

سایت دوستی ها به عنوان یکی از با سابقه ترین و در عین حال به روز ترین پایگاه های اینترنتی ایران همیشه در حال به روز رسانی و بهبود کیفیت خدمات قابل ارائه با کاربران ایرانی می باشد.

یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه ارائه امکان دانلود رایگان فیلم های مجاز به کاربران  فضای مجازی با بهترین کیفیت و حداقل حجم ممکن می باشد. در این زمینه دانلود فیلم ایرانی و دانلود سریال های ایرانی به صورت جد توسط عوامل این پایگاه اینترنتی در حال انجام و به روز رسانی می باشد، به گونه ای که همه کاربران علاقه مند به سریال شهرزاد،  از هم اکنون منتظر دانلود فصل سوم شهرزاد از وب سایت دوستی ها می باشند.

البته ناگفته نماند که تمامی آثار قرار گرفته در این سایت با رضایت صاحب اثر می باشد و در صورت عدم رضایت صاحب اثر، سایت دوستی ها به دلیل رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، به هیچ عنوان فایل قابل دانلود غیر قانونی ارائه نمی نماید.

مدیر این پایگاه اینترنتی، ارائه جدیدترین فیلم و سریال ها با بهترین کیفیت را خط مشی این مجموعه داسنت و از کاربران خواست با ارائه پیشنهادات، این مجموعه را در ارائه خدمات نوین یاری نمایند. علاقه مندان برای مشاهده وب سایت دوستی ها می توانند به آدرس www.doostihaa.com مراجعه نمایند.

نظرات بسته اند